سبد خرید

ثبت آگهی
تماس با ما پرداخت آسان
NewsCounter تعداد بازدید : 26
NewsDate 1397/11/20
کد : 1348

گوشی های اپل در سال 2019 با اندازه های مختلف در پچ و شاید با USB_C رونمایی شود.

جدیدا شایعات تازه ایی از رونمایی برخی از مدل های جدید ایفون در سال جاری به گوش میرسد که برای تمامی پرچم داران اپل از قبیل :XR,XS,XS MAX جانشین معرفی میشود.

جالب اینکه گفته شده است, که XR  بعدی به دلایل نامعلوم دارای پهنای بیشتری نسبت به جانشین XS MAX  خواهد بود, از سوی دیگر این شرکت نمونه های اولیه ی خودرا در اندازه های کوچکتر ساخته است. بنابراین مشخص نیست که در نهایت طرح نهایی چه خواهد بود.

در همان یادداشت بار دیگر به دنبال تغییر در اتصالات USB_C  و در نهایت عدم استفاده از پورت Lightning  اختصاصی خود است.

به هرحال نمونه های اولیه طراحی شده در تمامی گزینه ها درحال تغییر و توسعه هستند به همین دلیل بنظر میرسد که این شرکت هنوز به ایده ی نهایی خود نرسیده است.

ایفون XR  با تولید رنگ سبز ,چالش جدیدی را برای خودش شروع کرده است که باید دید کدام یک از رنگهای قبلی قربانی این نوآوری میشوند؟ آیا سیاه ,سفید ,زرد ,مرجانی و یا قرمز

طبق شایعات مطرح شده گویا جانشین XS MAX یک سیستم دوربین سه بعدی در پشت را ارئه خواهد کرد در حالی که نسل بعدی XR  دارای دو دوربین در عقب خود است.

قیمتها هم امکان دارد مثل سال قبل باقی بماند که XR جدید با قیمت 749$ شروع میشود و جانشین X با 999$ وXS MAX بعدی نیز با 1099$ شروع میشوند.

در نظر داشته باشید که تمامی مطالب بالا در حد شایعه هستند و همچنین این دستگاه های جدید در ماه سپتامبر راه اندازی و رونمایی میشود کما اینکه حتی اگر جزییات درحال حاضر دقیق هم باشند ممکن است تا آن زمان تغییر کنند.

 

پشتیبانی : 08736248237-08736248235
کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه بانه کالا می باشد. Copyright © 2012 - All rights reserved طراحی فروشگاه اینترنتی توسط گروه کارناوب -اطلس نیک
بانه کالا توسط سرور های اختصاصی و ابری پارس پک میزبانی و پشتیبانی می شود